Aktualności > UWAGA, KONKURS!

UWAGA, KONKURS!
16.02.2016

Weź udział w konkursie i wygraj supernagrody!

 

 

 • Jeśli jesteś uczniem klas I−III, Twoim zadaniem jest wykonanie przedmiotu użytkowego z wybranych odpadów opakowaniowych (butelek, słoików, puszek, plastikowych toreb itd.).

 • Jeśli jesteś uczniem klas IV− VI, Twoim zadaniem jest wykonanie przedmiotu użytkowego z wybranych odpadów opakowaniowych i krótkie jego opisanie (z czego i jak został wykonany, do czego może służyć – maksymalnie 10 zdań).

 

Uwaga, wielkość przedmiotu użytkowego wykonanego z odpadów nie może przekraczać wymiarów 100 cm x 100 cm x 100 cm. Dobrze zapakuj pracę, żeby nie uległa zniszczeniu podczas transportu. Wysyłając pracę, koniecznie podaj swoje dane: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, klasa, numer telefonu kontaktowego. Nie zapomnij dołączyć wypełnionej przez rodziców/opiekunów „Zgody przedstawiciela ustawowego dziecka, które nie ukończyło 18. roku życia, na udział w konkursie Przetwarzam, więc jestem” – załącznik nr 1 do regulaminu (regulamin znajduje się na dole strony -> pobierz PDF)

 

Wszystko razem wyślij pocztą na adres: Agencja Wydawnicza AGA PRESS, ul. Kamionkowska 45, 03–812 Warszawa, z dopiskiem: ODPAKOWANI

 

Termin nadsyłania prac: do 30 marca.

 

Jury wybierze 3 zwycięskie prace w każdej kategorii:

1) uczniowie z klas I−III – I, II i III miejsce;

2) uczniowie z klas IV−VI – I, II i III miejsce.

 

Nagrody – po prostu SUPER:

I miejsce: gra komputerowa i gra planszowa o tematyce ekologicznej oraz zestaw książek o tematyce ekologicznej

II miejsce: zestaw książek o tematyce ekologicznej

III miejsce: zestaw książek o tematyce ekologicznej oraz

SUPERGADŻETY ekologiczne dla wszystkich laureatów!

 

Wysyłając odpowiedź na zadanie konkursowe, zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu. Dane są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. 

 

Pobierz regulamin konkursu (pobierz PDF)